Zpatky na zacatek anonymni registrace domen

Často kladené otázky a odpovědi na ně

Děláte internetového bílého koně?
Ne, rozhodně ne. Anonymni-domena.cz pouze poskytuje anonymizační službu, za provoz a obsah domény je stále zodpovědný vlastník domény, což jste Vy.

Pro koho je tedy služba určena?
Pro slušné lidi, kteří nechtějí zveřejňovat své privátní informace, pokud to není nutné. Služba je také vhodná pro případ, kdy chcete provozovat nějaký specifický typ stránek, u kterých z nějakého důvodu nechcete, aby byly viditelně spojeny s Vaší osobou, například stránky s obsahem pro dospělé, stránky věnované politice, ale i stránky věnované například zážitkům z dovolené nebo služebních cest, o kterých manželka nebo manžel nemusí vědět, že je píšete zrovna Vy.

Je možné Vám zavolat kvůli objednávce?
Ne, není. Není k tomu žádný důvod a tato možnost by zbytečně prodražovala službu.

Co mám dělat v případě urgentního technického problému s doménou?
Pro tento případ je ve smlouvě kolonka na uvedení několika telefonních čísel, jejichž uvedením z nich povolíte kontakt s technickou podporou - její číslo Vám bude zasláno s Vaším vyhotovením smlouvy. Jen z uvedených čísel je možné se na technickou podporu dovolat, neznámá čísla jsou automaticky přesměrována do hlasové schránky.
   Technická podpora nezná vlastníky domén, ale může zkontrolovat nastavení a funkci DNS a zónových souborů a říci, zda je závada na naší straně nebo kde je pravděpodobně problém. Technická podpora nemůže provádět změny - k tomu slouží autorizovaný e-mail pro každou doménu - jinak by si klienti mohli vzájemně měnit nastavení domén, což není žádoucí.

Dobrý den, rád bych se s Vámi setkal(a).
Dobrý den, jsem polichocen, ale musím Vaši nabídku s díky odmítnout, neshledávám k náhodnému setkání důvod.

Zdravím, rád bych se s Vámi setkal kvůli spolupráci, obch. nabídce či z jiného důvodu.
Dobrý den, pošlete prosím podrobnosti své nabídky raději kontaktním formulářem, ušetříte spoustu času.

Mám otázku, která zde není uvedena.
Výborně, pakliže jste na stránkách nenašli odpověď na Váš dotaz, pošlete ho prosím kontaktním formulářem, děkuji.