Zpatky na zacatek anonymni registrace domen

Další služby

Registrace jiných než .cz domén
Registrace jiných domén je samozřejmě možná, cena bude obdobná jako za registraci .cz domény. Napište do kontaktního formuláře nezávaznou poptávku a po individuálním posouzení náročnosti obratem obdržíte nabídku s podrobnostmi.

Anonymní webhosting
Nároky na webhosting jsou u každého projektu individuální, proto je nutné znát alespoň přibližné požadavky pro stanovení konkrétní ceny. Napište do kontaktního formuláře nezávaznou poptávku a po individuálním posouzení náročnosti obratem obdržíte nabídku s podrobnostmi. Následně je webhosting buď zařízen u Vámi zvoleného poskytovatele na základě zastupitelské smlouvy, nebo u společnosti, se kterou Anonymni-domena.cz úzce a spokojeně spolupracuje. Kde webhosting bude pochopitelně rozhodujete pouze a jenom Vy, v e-mailu dostanete vypsané různé možnosti k volbě.

Anonymní serverhousing
Zde platí totéž co u anonymního webhostingu, takže je zbytečné to sem znovu kopírovat, ušetří Vám to takto čas.

Jiné možnosti spolupráce
Poptáváte něco, co jste tu nikde nenalezli? Potřebujete zajistit svou anonymitu v nějaké další oblasti? Popište prosím svou poptávku do kontaktního formuláře, po posouzení obdržíte vyrozumění, zda je to možné realizovat a kolik by to stálo.